Çarşamba, Şubat 28, 2024
10.5 C
İstanbul

İÇERİK STRATEJİSİ

“Temelinde strateji barındırmayan içeriğin markanıza değer katması güçtür. İçerik stratejisi planınız olmadan hedeflediğiniz kitlenin metinlerinizi ya da video içeriklerinizi bulup etkileşime geçme olasılığı düşüktür. Gelin markanızın içerik stratejisini birlikte planlayalım. Sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyalım!”

Blogunuz Web siteniz veya sosyal medyanız için video içeriklerini üretiyoruz. ürünlerinizi tanıtıcı videolara kadar geniş bir skalada senaryolar çalışıp, prodüksiyonunu yapıyoruz.

Markanızın tüm sosyal medyalarda temsil edecek kurulumları gerçekleştiriyoruz.Onlar için tüm içerikleri tasarlıyor ve yayınlıyoruz.

Herkes web sitesi tasarlıyor. Biz sizi dinliyor ve en zor olanı yapıyoruz. Sizin gibi düşünerek işinizi hedef kitlenize en iyi şekilde anlatıyoruz.

Üretilen içerikleri doğru hedef kitlelere sosyal medyada reklam yerleri satın alarak tanıtıyoruz. Harcadığınız paranın nereye gittiğini platformlardan gelen raporlar ile size sunuyoruz. Para nereye harcandı? sorusunun cevabını tüm şeffaflıkla görüyorsunuz.