Free Porn
xbporn
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
23.7 C
İstanbul

Conception Satın Alma Planlama Sosyal Medya Takip ve Raporlama Radyo ve Televizyon Reklam çalışmaları, erişim oranı olarak diğer mecralardan günümüzde daha üstün olmakla birlikte, doğru planlandığı zaman uygun bütçelerle de iyi dönüşüm sağlamaktadır.

Ulusal ve yerel tüm kanallarda, tv spot reklamları, bant reklamları, özel projeler, sponsorluk çalışmaları, ürün yerleştirme, medya planlama, satınalma, raporlama ve medya takip hizmetleri Ajansımız tarafından verilmektedir.
Design Satın Alma Planlama Sosyal Medya Takip ve Raporlama
Hedef kitlenizin doğru tespitlerle yapılması ve buna uygun tv kanallarının seçilmesi, planlama süresince hangi programlarda ne sıklıkta gireceği ile ilgili yapılan çalışmalardır.

Medya planlama çalışmaları esnasında rakip analizlerinin doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir.

Rakip faaliyetleri reklamın hemen her dalında göz önünde bulundurulması reklam çalışması için önemlidir.
Consulting Satın Alma Planlama Sosyal Medya Takip ve Raporlama Üretilen içerikleri doğru hedef kitlelere sosyal medyada reklam yerleri satın alarak tanıtıyoruz.

Harcadığınız paranın nereye gittiğini platformlardan gelen raporlar ile size sunuyoruz.

Para nereye harcandı? sorusunun cevabını tüm şeffaflıkla görüyorsunuz.
Photography Satın Alma Planlama Sosyal Medya Takip ve Raporlama Reklamların sağlıklı bir şekilde yayınlanması için kanallarla yapılan mutabakat işlemleri ve yayın bitiminde takip raporlarının sunulması çalışmalarıdır.

Televizyon reklam ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
0 212 216 53 68
Reklam Yaparız.
Satın Alırız.
Takip ederiz.
Rapor sunarız.